Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
З 21-го жовтня для поїздок між регіонами потрібні будуть COVID-сертифікати
600

З 21-го жовтня для поїздок між регіонами потрібні будуть COVID-сертифікати

З 21-го жовтня в Україні вступають в силу нові карантинні обмеження. В першу чергу вони стосуються міжобласного пасажирського сполучення. Про це на прес-брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров*я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак.

Віктор Лисак директор департаменту охорони здоров*я Полтавської ОДА: З 21-го жовтня міжміські пасажирські перевезення як і на автотранспорті так і на залізничному і авіаперевезення дозволені тільки з пред’явлення ковід-сертифікату який можна показати в паперовому вигляді та у програмі «Дія» або ПЛР-тест зроблений за 72 години який треба обов’язково.

Контроль за дотриманням обмежень здійснюватимуть відповідні служби наголосив Віктор Лисак.

Віктор Лисак директор департаменту охорони здоров*я Полтавської ОДА: Є в нас транс безпека, є в нас нацполіція, є в нас інфраструктура яка відповідає за транспорт і в їх обов’язки входить функція забезпечити і проконтролювати, донести до людей.

Також нові обмеження очікують сферу послуг, наголосив очільник департаменту.

Віктор Лисак директор департаменту охорони здоров*я Полтавської ОДА: Театри, ресторани всі хто сьогодні приймає громадян в громадських місцях повинні бути щеплені принаймі на 80%, а якщо перейдемо на новий рівень безпеки то забов*язані будемо бути щеплені на 100% також, заходи.
А серед нововведень на шляху до протидії Ковід-19 , - вакцинація людей похилого віку відділеннях Укрпошти.

Віктор Лисак директор департаменту охорони здоров*я Полтавської ОДА: Було прийнято рішення проводити вакцинацію у відділеннях укрпошти і зараз ми в цьому плані працюємо з укрпоштою і зараз кожен хто бажає, хто іде отримувати пенсію хто звертається туди вони теж можуть отримати відповідну вакцинацію.


Нагадаємо, наразі Полтавщина знаходиться у жовтій зоні карантину.