Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
У дитячому садку № 80 у Полтаві оновили харчоблок та закупили нове кухонне обладнання
1294

У дитячому садку № 80 у Полтаві оновили харчоблок та закупили нове кухонне обладнання

У дитячому садочку № 80 «Червона гвоздика» у мікрорайоні «Половки» сьогодні не лише свято осені, а й оновлення харчоблоку. На нього завітав голова Полтавської ТГ Олександр Мамай. Цього року саме за його сприяння цей заклад поповнився новим кухонним обладнанням.

Олександр Мамай, голова Полтавської міської ТГ: Здорова нація - це, коли не просто успішна нація. Це, коли дійсно здорова. А здоров’я розпочинається з харчування дітей. Майже в кожен дитячий садочок ми цим літом закупили додаткове обладнання. Подивилися на нього і звернули увагу, що це полегше працю тих працівників, які працюють на кухні. І кожне нове обладнання - це якість харчування.

Щодня ми харчуємо понад 200 дітей, - розповідає завідувачка дошкільного закладу Лариса Панченко. Тому нове обладнання для харчоблоків дуже потрібне, адже зменшує час на приготування їжі.

Лариса Панченко, завідувачка дошкільного закладу «Червона гвоздика»: А у нас 240-200 дітей кожного ранку приходить, то салат нам зробити дуже важко руками. Там треба в 4 години ранку приходити. Мясорубку, яку нам подарували, протирична машина і овочерізка - нам в нагоді якнайкраще. І зараз вони у нас вже є. Я дуже вдячна від наших кухарів, бо справді це та техніка, яка у кожної хазяйки є і в нас тепер в садочку буде.

Сам голова Полтавської міської ТГ побаченим залишився задоволеним. Окрім концерту також дегустував і меню дошкільнят. Каже: смачно. Додає: радіє, що їжа в дитячих садочках збалансована і корисна. А подякувати колективу за їхню працю Олександр Мамай вирішив, подарувавши екскурсію на малу батьківщину Тараса Шевченка - у с. Шевченкове Черкаської області.