Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
В Полтаві сьогодні підбили підсумки урбаністичного фестивалю "Майстерня міста 2021"
515

В Полтаві сьогодні підбили підсумки урбаністичного фестивалю "Майстерня міста 2021"

«Майстерня міста 2021» - вже шостий урбаністично-культурний фестиваль. Його підсумки підбивали представники представники міської влади та керівники проекту.

Валерій Пархоменко, перший заступник голови ТГ Полтави: Тут зібралося понад 40 представників, які були учасниками проведення і співорганізаторами. Сьогодні ми підведемо підсумки і подякуємо тим, хто максимально долучився до цього. Підведем підсумки, сплануємо нашу роботу на наступний рік, бо на наступний рік хочемо зробити її більш ширшою, яскравішою, щоб вона сподобалася нашим полтавцям.

Обговорили, зокрема, й ідеї та формат фестивалю на наступний рік. А ще нагородили співорганізаторів подяками від міського голови.

Тетяна Татаріна, директорка КО «Інститут розвитку міста»: Цього року вперше «Майстерня міста» як урбаністично-культурний фестиваль проходив не лише для полтавців, а й для мешканців міської ТГ. Окремі локації були і на території громад в старостинських округах. Вперше спробували працювати тематично. Темою було разом, а не окремо. Спробували розробити такі заходи, які були б цікаві і дітям, і дорослим.

Наступного року, - зазначає Тетяна Татаріна, - формат фестивалю хочуть змінити. Як це буде поки організатори не кажуть. Зазначають лише: що все буде по-новому.