Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
впровадження інноваційних елементів у роботу наркологічної служби
178

впровадження інноваційних елементів у роботу наркологічної служби

Наркологічна служба в нашій області є однією з найпрогресивніших в Україні, саме тому Полтавщина стала одним трьох пілотних регіонів, де будуть впроваджуватися інноваційні елементи у роботі цієї служби. Фахівці управління ООН з наркотиків та злочинності стверджують, що за результатами досліджень Полтавщина має кращі показники впровадження інтегрованих послуг для споживачів ін’єкційних наркотиків.

Кількість наркозалежних в області останніми роками є сталою. Головний лікар наркологічного диспансеру Ігор Мацицький говорить, що офіційні цифри не відображають повної картини.

Головна мета проекту - підсилити роль наркології у загальній системі заходів протидії епідемії ВІЛ/СНІД та інших соціально-небезпечних хвороб. Для досягнення завдань планують змінити та розширити систему надання інтегрованих послуг, завдяки чому підвищиться ефективність лікування пацієнтів. Послуги стануть більш доступними та ближчими до споживачів наркотиків.


Говорили, що реформування відбудеться за рахунок перерозподілу внутрішніх ресурсів системи охорони здоров’я і не потребуватиме додаткового фінансування.