Програма «Життя міста»

У розділі: 16825 відео | АрхівRSS
До Полтави завітав гість із Польщі -голова Програмної Ради Центру Східних Компетенцій Павел Прокоп.
234

До Полтави завітав гість із Польщі -голова Програмної Ради Центру Східних Компетенцій Павел Прокоп.

Громадськість Полтавщини відвідала тренінг у сфері місцевого самоврядування у рамках реалізації проекту "Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України". Іноземні спеціалісти не лише ділилися інформацією про свої надбання, а й розповіли, як можна досягнути цього і в нашій державі. Це не перший подібний захід, -говорять організатори. Полтавщина тісно співпрацює із польськими спеціалістами.
 Павел Прокоп, засновник і голова Правління Фундації
"Співпраця із Полтавською областю розвивається вже протягом багатьох років. Це були і візити керівників органів місцевого самоврядування, державної влади до Польщі. також співпрацюють між собою громадські організації."

Програма тренінгу передбачає поглиблене вивчення обо'вязків виконавчих органів Полтавщини, роботу над створенням оптимальної моделі управління та дискусії.
Петро Ворона, голова ОР
"Польський досвід реалізації реформ дав можливість Польщі сформувати громадянське суспільство. Там де мешканці мають змогу активно приймати участь у місцевому самоврядуванні."

Після дводенного тренінгу учасники отримають сертифікат. Проте, впевнені польські спеціалісти, найголовніше -нові навички та знання