Програма «Життя міста»

У розділі: 20534 відео | АрхівRSS
Як допомогти переселенцям ?
212

Як допомогти переселенцям ?

Громадські організації міста об’єдналися щоб допомогти переселенцям з окупованого кримського півострову та східних областей України. Говорять, що головне - скоординувати дії влади та громадськості, лише так можна отримати максимально ефективний результат. Саме для координації зусиль відбувся круглий стіл у стінах облдержадміністрації.

Окремі дії влади та ініціативи громадськості не допомагають вирішувати проблеми переселенців. З початком осені останнім доведеться покинути тимчасові прихистки, адже розпочинається навчальний рік. Тому сьогодні головна проблеми біженців - розміщення та проживання, говорять учасники круглого столу. Стверджують, аби ці питання вирішити, влада повиння дослухатися до суспільства.

На засіданні круглого столу були пристуні представники громадськості та департаментів обласної державної адміністрації. Разом вони обговорилди проблеми біженців, проблеми під час співпраці громадських організацій і влади та пропозиції щодо організації взаємодії між собою. За результатами обговорень запропонували розробити проект Рекомендацій із взаємодії інститутів громадянського суспільства, органів влади та місцевого самоврядування щодо ефективного забезпечення прав переселенців.