Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
"Літопис української державності" Документальна виставка приурочена до Дня Незалежності України
209

"Літопис української державності" Документальна виставка приурочена до Дня Незалежності України

Документальна виставка «Літопис української державності», приурочена до 23-ої річниці проголошення незалежності України має на меті ознайомлення громадськості з архівними документами, які відтворюють головні етапи українського державтворення. Особливістю виставки є те, що вищевказану тему намагалися розкрити через призму уродженців Полтавщини долучених до процесів державотворення.

Сама виставка складається з трьох розділів. У першому - документи періоду початку 20 ого століття та у період української революції 1917 року. У другому розділі представили документи, які засвідчують боротьбу полтавців проти більшовицького режиму, а також відображають соціально-політичні процеси другої половини 80-тих, початку 90-тих років минулого століття. Фахівці зазначають, що у виставці є і досить екслюзивні матеріали.

Що ж до третього розділу, то в ньому представлені документи сучасних процесів державотворення. Тут відображені події на полтавському майдані, участь краян в АТО, збір і відправлення продуктів та речей першої необхідності у райони, що постраждали від сепаратистів. Триватиме виставка до першого вересня цього року.