Програма «Життя міста»

У розділі: 20569 відео | АрхівRSS
Проблеми з городами.
282

Проблеми з городами.

Жителі села Веселого подолу Семенівського району бояться залишитися без своєї землі. Городи за межами населеного пункту місцеві обробляють вже десятиліттями. Говорять, це - чи не єдина можливість вижити у скрутний час. Тим паче із робочими місцями на селі сутужно. Земельні ділянки, на яких селяни нині вирощують городину, знаходяться в межах повноважень не сільради, а райцентру. Від так, у райцентрі розпорядилися передати їх фермерові із сусіднього Хорольського району.

 "Нас поставили перед фактом ... як нам прожить?"
"Деякі, оце ми живем в селі...ніхто з нами не совітувався"

Порадитися та розробит план дій, щоби вибороти назад землі під своїми городами жителі Веселого Подолу зібралися під будівлею сільради.

Люди скаржаться: голова сільради не повідомила їм, що землі, можливо, заберуть. Також, нарікають селяни, з ними якщо чинять по і закону, то точно не по совісті.

Ситуація, коли землі селян віддають не поодинока, говорять жителі Веселого подолу, проте як діяти нині люди не знають. В намаганнях призупинити передачу землі ходили по багатьох кабінетах, також звернулися за допомогою до нардепа Юрія Бублика. За його словами, із подібними проблемами та скаргами від населення він стикався неодноразово.

Юрій Бублик переконує, зарадити цій проблемі можна лише за умови єднання громади та активної клопіткої роботи. Наразі ж люди попросили нардепа допомогти у призупиненні передачі землі новому розпоряднику.

Нарзі достеменно невідомо, кому дістанутся родючі грунти у Веселому Подолі на батьківщині Леоніда Глібова. Та все ж селяни будуть боротися за свої землі, підсумували на зборах біля сільради.