Програма «Життя міста»

У розділі: 20569 відео | АрхівRSS
засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення
132

засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення

Депутати обласної ради, які входять до складу постійної комісії з питань соціального захисту населення обговорили актуальні питання роботи галузі. Під час засідання головним було питання організації роботи із переселенцями з тимчасово окупованої території та зони АТО. Фахівці говорять, що зараз на Полтавщині зареєстровано близько десяти тисяч переселенців, а влада та громадськість допомагає у вирішенні проблем із житлом, роботою та матеріальним забезпеченням.

Окремо на засідання комісії також винесли питання внесення змін до регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік. Якщо раніше гроші перераховувалися лише на військоммат, то зараз цими коштами користуватимуться й інші підрозділи. На батальйон територіальної оборони віділили 2 мільйони 357 тисяч з п’яти, а решту поділять між військовими частинами, які формуються з полтавців або на території області.

Труднощі головним чином полягають у закупівлі бронежилетів, адже в українських підприємствах їх просто не залишилося. Зараз за допомогою звертаються навіть до парламенту та кабінету міністрів. Розпорядникам коштів дозволили купувати за підвищеними цінами, аби бронежилети з’явилися якомога раніше в українських бійців.