Програма «Життя міста»

У розділі: 20568 відео | АрхівRSS
Для охорони кордонів Полтави  створять спеціальний батальйон "Лтава".
376

Для охорони кордонів Полтави створять спеціальний батальйон "Лтава".

На базі Міністерства оборони України створять батальйон територіальної охорони "Лтава". Серед його основних завдань - захист цивільного населення, охорона об'єктів підвищеної техногенної небезпеки: залізничних вузлів, мостів та автодоріг. Необхідність функціонування такого батальйону його ініціатори пояснюють тим, що Полтаву може спіткати доля анексованого півострова.
 Андрій Баранов, голова ГО "Полтавський автомайдан"
"Є такий радник Путіна -Сурков, який давав інтерв'ю одній із західних телекомпаній. І коли його запитали про те, чому вони так обійшлися з Україною, забрали Крим, він відповів: "Вы знаете, мы не можем поступить иначе. У нас есть Севастополь -город русской славы." І коли його журналісти запитали: "Як далеко Росія готова зайти?", він відповів: "В Украине есть ещё 1 город русской славы -это Полтава."

До основного складу батальйону "Лтава" увійдуть автомайданівці, ветерани Афганістану та колишні воїни-десантники. Основна його відмінність від вже існуючих спецпідрозділів полягає в тому, що "Лтава" підпорядковується не Міністерству внутрішніх справ України, а Мінобороні. Проблем із спорядженням та зброєю не виникне, -переконують ініціатори. На сьогодні, головне завдання -заповнити батальйон фахівцями, адже зволікати немає коли.
Юрій Цомартов, голова обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану
"У меня нет никаких оснований считать , что на сегодняшний день Полтавщина готова к каким-то событиям неординарным и что народ будет защищён от каких-то воздействий."

Батальйон "Лтава" оперуватиме власною базою для підготовки. Саме там фахівці тренуватимуть солдатів та навчатимуть їх веденню боїв у міських та польових умовах.