Програма «Життя міста»

У розділі: 20567 відео | АрхівRSS
В стінах рідного університету  вшанували пам'ять ректора О.Онищенка.
365

В стінах рідного університету вшанували пам'ять ректора О.Онищенка.

Із нагоди вісімдесятої річниці із дня народження Олександра Онищенка, ректора Полтавського національного технічного університету 1982-2003 років, у стінах вишу вшанували його пам'ять. Науково-педагогічний колектив, студенти та гості ділилися спогадами про видатного педагога. Почесний громадянин Полтави Олександр Онищенко пішов із життя у жовтні 2010 року, проте встиг залишити по собі багато. За часів його керівництва Полтавський техуніверситет став багатопрофільним національним навчальним закладом із сучасною матеріально-технічною базою та висококваліфікованими кадрами, говорять представники ПолтНТУ. Олександр Онищенко згуртував колектив університету, вселив упевненість у власні сили та націлив на вагомі здобутки. Нині його справу продовжує син - ректор вишу Володимир Онищенко.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка
 "Памятаючи дійсно ті етапи історії розвитку нашого навчального закладу треба цінувати ті здобутки, які ми маємо завдячуючи злагодженій роботі усього трудового науково-педагогічного колективу, колективу співробітників. Бо всі ці здобутки лише завдячуючи роботі, усього колективу, який довіряє своїм керівникам і йде до нових звершень і успіхів".

Вшанувати пам'ять Олександра Онищенка приїхали до Полтави і його колеги з інших міст. Вони розповідають - наукові здобутки та ідеї колишнього ректора ПолтНТУ є актуальними і донині. Їх активно використовують українські університети.

Інга Ємельянова, професор Харківського університету будівництва та архітектури
 "Эстафета была принята очень успешно. + 13.55 "Сейчас читая лекции студентам я в списке обязетльной литературы студентам указываю книгу, готорая была написана Алексндром Григорьевичем "Будівельна техніка".
На зборах трудового колективу пам'ять Олександра Оніщенка вшанували хвилиною мовчання, а також ділилися своїми спогадами про видатного ректора. Також переглядали уривки інтерв'ю.