Програма «Життя міста»

У розділі: 15212 відео | АрхівRSS
Фонд Андрія Матковського «Полтавська родина» продовжує допомагати полтавським призовникам.
177

Фонд Андрія Матковського «Полтавська родина» продовжує допомагати полтавським призовникам.

Призовникам, які незабаром відправляться в зону антитерористичної операції та тим, що вже знаходяться там, передали теплий одяг: термобілизну, камуфляжі, бушлати, каски. З огляду на похолодання, більшість саме цього нині потребують солдати. Тому вони та їх рідні звернулися до Фонду Андрія Матковського "Полтавська родина", який опікується військовими в рамках ініціативи "Підтримай наших".
Сергій, військовий
"Це гарна якість. Це краща.
Сьогодні отримав форму четвірку, термобілизну, розгрузку і плащ."

 Світлана, дружина призовника
"Муж обратился, у них в армии подавали списки и позвонил мне, сказал пойти получить.
Берцы надо, каску. Практически всё. Летнее у них поооставалось, а на зиму у них там ничего нет."

 Ірина, мати призовника
"Это он обратился. Говорит: "Мама, пожалуйста." Потому что он за свои деньги купил камуфляж. Окопы роют, не было, что одеть."

Із постачанням теплого одягу проблем немає, -розповідає Андрій Матковський. Існують складнощі тільки із придбанням якісних касок. Фонд "Полтавська родина" готовий співпрацювати із усіма надійними підприємствами, які їх виробляють. Адже цим елементом амуніції необхідно забезпечити кожного українського солдата.
Андрій Матковський, голова Фонду "Полтавська родина"
"Звичайно, хлопці потребують бронежилетів, зброї, їжі, теплого одягу. І все це ми їм намагаємося передати. Але більше всього вони потребують уваги. Коли вони відчувають підтримку всієї нашої громади, вони залишаються там, ночують в полях, мерзнуть, але вони знають, що захищають нас."

Нагадаємо, ініціативу "Підтримай наших" започатковано фондом Андрія Матковського наприкінці серпня, задля забезпечення абсолютно всіх полтавських призовників бронежилетами та касками.