Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
прес-конференція   начальника УМВС України в Полтавській обл.  І.Корсуна
318

прес-конференція начальника УМВС України в Полтавській обл. І.Корсуна

26 жовтня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Втім, правоохоронці області вже давно готуються забезпечувати порядок під час голосування та ходу всієї кампанії, -говорить Іван Корсун, начальник УМВС області. Законодавством України за порушення виборчого Закону встановлена кримінальна та адміністративна відповідальність. Проте, це не заважає зловмисникам реалізовувати свої нечесні плани. Як ось, наприклад, минулого року.
Юрій Сулаєв, нач. відділу зв'язків із громадськістю УМВС України в Полтавській обл.
"Видавалися друковані ЗМІ під брендом відомих. Підробляли газету і чорний піар йшлов від імені цієї газети. Вилучалася вся партія."
Говорили на прес-конференції і про таку резонансну справу, як вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва і про те, що ніби-то народний депутат України Юрій Бублик перешкоджав слідству. Але, доки триває розслідування, коментувати та надавати будь-яку інформацію правоохоронці не можуть, -пояснив Іван Корсун.
Іван Корсун, нач. УМВС України в Полтавській обл.
"Я обмежуся. Без прізвищ буду і без політики. Міліція поза політикою.
Підозрювані заарештовані, зараз активно триває досудове розслідування, після завершення якого матеріали будуть скеровані до суду. Деталей розголошувати не будемо, щоб не нашкодити слідству."
Втім, -додає начальник УМВС, -протягом місяця громаді вже можуть стати відомі результати слідства. Але зараз підбивати підсумки зарано