Програма «Життя міста»

У розділі: 15266 відео | АрхівRSS
16 жовтня лідер Радикальної партії О.Ляшко зустрівся з полтавцями
168

16 жовтня лідер Радикальної партії О.Ляшко зустрівся з полтавцями

Україні необхідні радикальні політичні та економічні зміни, саме тому Радикальна партія йде до парламенту, -оголосив її лідер Олег Ляшко. 16 жовтня він завітав до Полтави, аби поспілкуватися із місцевими жителями. Молодь здебільшого турбує тема працевлаштування, а ось пенсіонери бідкаються, що, отримуючи мізерну пенсію, доводиться не жити, а виживати.
Олег Ляшко, лідер Радикальної партії
"Як жити, коли пенсія тисяча гривень, а за комуналку 800 грн треба заплатити? А, крім цього, ще ліки, ще хліб. Уже не кажу, щоб масло до хліба. І людина все життя тяжко відпрацювала і тепер має побиратися."

Крім підвищення пенсій, першочерговим заходом в реформуванні цієї ланки є зниження пенсійного віку до 55 років для жінок, зазначив Олег Ляшко. Одним із перших кроків до відбудови держави, повинно стати також скорочення кількості депутатів до 200-х. Серед цієї кількості народних обранців, не буде пенсіонерів.
 Олег Ляшко, лідер Радикальної партії
"Ми заборонимо пенсіонерам обиратися до Верховної Ради. Ми обмежимо перебування 1 людини в депутатах не більше, ніж двічі.
Обов’язково запровадимо механізм відкликання, щоб, коли приходять, брешуть -після виборів можна було відкликати, притягнути до відповідальності і обрати інших."

Закликає Олег Ляшко не обирати до нового парламенту колишніх регіоналів та комуністів. Партії, утворені ними, отримали лише нові назви, а не корисні для народу цілі -корумповані політики, як і раніше, турбуються про власні банківські рахунки.
Олег Ляшко, лідер Радикальної партії
"Якщо ви залізете до парламенту, команда Радикальної партії винесе вас вперед ногами! І іншого варіанту для регіоналів і комуняк немає!"

Обіцяє Олег Ляшко, разом із своєю командою, зменшити податкове навантаження, здешевити кредити, створити сильну армію та побороти корупцію. Тільки виконавши ці радикальні умови можна підняти Україну на новий якісний рівень, -вважає парламентар.