Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
Чергове засідання  суду за участі підозрюваного у вбивстві мера Кременчука  перенесли
129

Чергове засідання суду за участі підозрюваного у вбивстві мера Кременчука перенесли

Олександр Мельник поки що залишається під вартою. Директор кременчуцького телеканалу «Візит», якого підозрюють у замовленні вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва, перебуватиме у СІЗО до оголошення рішення суду. Чергове засідання, на якому розглядали апеляцію Мельника про звільнення його з-під варти, перенесли на інший день. Адвокатам підозрюваного не сподобалося, що їхнього клієнта закрили у металевій клітці.
Суд порадившись, задовольнив клопотання - мовляв, є відповідне рішення суду, згідно якого пан Мельник має сидіти у судовій залі поряд з іншими учасниками процесу. Слухання переносять. Тим часом під стінами суду проходить мітинг. Сотні полтавців і кремечужан виступали за справедливий суд.
Дехто з мітингуючих вважає: процес навмисно затягує одна зі сторін. Кажуть: металева клітка - не привід для перенесення засідання суду.
Люди кажуть: прийшли не лише висловити свою позицію, а й вшанувати пам'ять Олега Бабаєва, якому саме 21 жовтня мало виповнитися 49 років.
Наступне слухання по справі Мельника щодо зміни запобіжного заходу призначили на 23 жовтня. Нагадаємо, міського голову Кременчука Олега Бабаєва вбили 26 липня 2014 року у Кременчуці.