Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
Сьогодні- завтра в оселях полтавців повинно стати тепло.
175

Сьогодні- завтра в оселях полтавців повинно стати тепло.

Полтавський міський голова Олександр Мамай підписав розпорядження про початок опалювального сезону з 21 жовтня. - відповідний документ розміщено на сайті міськради.До опалювального сезону Полтава готова повністю: усі необхідні підготовчі роботи були заздалегідь проведені теплопостачальними організаціями та управлінням житлово-комунального господарства . Повідомили в прес-службі ради. Але цього року є певні нюанси опалювальний сезон розпочнеться лише за погодженням з профільним міністерством. Голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук переконаний на Полтавщині тепло в установах, на підприємствах та в оселях з’явиться 21-22 жовтня. Він вже звернувся до Кабміну з проханням дозволити розпочати опалювальний сезон.

Віктор Бугайчук - голова Полтавської ОДА.
«Цього року опалювальний сезон розпочинають лише за погодженням із Міністерством. Останні два дні середньодобова температура була нижче восьми градусів тепла, тому вже в понеділок зранку ми звернулися до Міністерства про надання дозволу на початок опалювального сезону. Розраховуємо отримати дозвіл і вже за день-два розпочати подавати тепло. У першу чергу опалення увімкнуть для шкіл, дитсадків та лікарень»
За інформацією департаменту житловокомунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації - об’єкти соціальної сфери області стовідсотково готові до пуску тепла.