Програма «Життя міста»

У розділі: 16741 відео | АрхівRSS
Учні загальноосвітньої школи №28 відвідали підприємство "Полтававодоканал".
229

Учні загальноосвітньої школи №28 відвідали підприємство "Полтававодоканал".

Третьокласники загальноосвітньої школи-гімназії №28 відвідали комунальне підприємство "Полтававодоканал". Тут їм продемонстрували шлях краплинки води від свердловини до насосної станції. Такі екскурсії проводять тут вже понад 10 років під час весняних та осінніх шкільних канікул, розповідає Ліана Козмійчук, прес-секртерар "Полтававодоканалу".
Ліана Козмійчук, прес-секретар КП ПОР "Полтававодоканал"
"Полтававодоканал таким чином намагається виховувати і майбутнього споживача, і платника.
Діти бачать яким чином потравпляє вода в наші оселі, в наші будинки."

Школярі дізналися де та як контролюється водопостачання, як перевіряється якість та навіть побачили виставку пляшок з водою із різних країн світу.

"Я дізналася як добувають воду, як нам поступає, що родять диспетчери та всі люди, які працюють."

"Мені екскурсія сподобалася. Я дізнався, що людина на 80% складається із води."

"Сподобалося, я дізнався , що вода потрапляє в оселю."

"Ми дізналися, що вода дуже важлива."

"Мені дуже сподобалося."

У користі таких екскурсій не сумнівається класний керівник школярів. Знання, які вони набули на уроках природознавства, були б не досконалими, якби діти на власні очі не побачили ту тяжку працю, завдяки якій в кожній оселі є вода, -додає вчитель.
 Катерина Курца, класний керівник ЗОШ №28
"Ми з дітками по природознавству вивчали воду, її властивості, значення для життя. По підручнику все гарно, але коли діти в цьому місці побувають -отримають дуже великі враження. І дійсно, ми отримали знання, побачили, яким чином вода потравпляє до нас в оселю, як очищується і взагалі, полтавська вода дуже чиста."

На завершення екскурсії діти попрямували до фонтану бажань. Якщо залишити в ньому монетку, всі мрії обовязково здійсняться, -переконують працівники водоканалу.
"Дякуємо!"