Програма «Життя міста»

У розділі: 18016 відео | АрхівRSS
У Полтаві з’явилося представництво Індустріального гендерного комітету з реклами
312

У Полтаві з’явилося представництво Індустріального гендерного комітету з реклами

Індустріальний гендерний комітет відкриває представництво в Полтаві. Орган спостерігатиме за якістю та змістом реклами, зокрема, за проявами дискримінації в рекламі.

Відкрили представництво на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Науковці, студенти, громадські активісти та власне представники комітету обговорили початок роботи органу під час круглого столу, що пройшов в університеті.

Індустріальний гендерний комітет з реклами контролює дотримання рекламодавцями законів, у тому числі моралі. Комітет започаткували 2011 року з метою поліпшення якості інформаційного простору в Україні. Тепер, коли його представництво працюватиме в Полтаві, це не лише сприятиме поліпшенню рекламної культури у місті загалом, а й навчатиме її молодих рекламістів - студентів ПУЕТ.

Представництво гендерного комітету дещо спростить роботу рекламних агенцій. Їхні замовлення тепер проходитимуть попередній громадський контроль.

Мешканці Полтави відтепер зможуть звертатися до представництва комітету зі скаргами щодо дискримінації або образливих гасел чи зображень у рекламі. У такому разі рекламу можуть зняти з ефіру або з носія, про що окремо повідомляють рекламодавцеві.