Програма «Життя міста»

У розділі: 16822 відео | АрхівRSS
чергові  засідання щодо звільнення працівників КП «ПМ ШЕД»
175

чергові засідання щодо звільнення працівників КП «ПМ ШЕД»

Днями відбулися чергові три засідання щодо звільнення працівників комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця». Усі вони завершилися задоволенням позовів звільнених працівників і підтвердженням того, що звільнення відбулося незаконно та безпідставно. Самі працівники та громадськість, яка їх підтримує впевнені, що ці рішення допоможуть та пришвидшать вирішення інших таких самих справ.

Олександр Коробко, голова профспілки КП «ПМ ШЕД»
"Ще в нас 8 справ, будем доводити правоту у цих справах. Будем держать місто в порядку, будем виїзжджати в зимовий період. Всім велике спасибі."

Задоволені і працівники, яких поновили на посадах. Окрім цього, їм також відшкодують кошти, які вони втратили за час, коли не працювали. Дякують усім, хто долучився до вирішення цих справ.

Валерій Браілко, машиніст екскаватора
"Надіюся, що надалі не буде таких рішень. Будемо працювати як і раніше, дякую тим, хто допоміг відновити справедливість."

Сергій Горнак, водій
"Огромное спасибо нашему профсоюзу, прокуратурае, нашим депутатам полтави."

За об’єктивність та неупередженість дякує суддям депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота, який допомагав працівникам підприємства.

Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
"Чергове рішення, яке ми здобули по відновленню працівників. Я вдячний суду за обєктивність. Ми і далі будемо допомагати тим, хто звертається до приймальні Сергій капліна і до мене."

Нагадаємо, що вже п’ять справ щодо звільнень працівників завершилися на їхню користь. Ще залишилося вісім подібних справ.