Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
МЕШКАНЦІ ДЕСЯТИПОВЕРХІВКИ ПО ВУЛ.АРТЕМА 47/15 ПІДКОРЯЮТЬ ОСТАННІ ПОВЕРХИ ПІШКИ
141

МЕШКАНЦІ ДЕСЯТИПОВЕРХІВКИ ПО ВУЛ.АРТЕМА 47/15 ПІДКОРЯЮТЬ ОСТАННІ ПОВЕРХИ ПІШКИ

Мешканці будинку по вулиці артема 47/15 вперше зіштовхнулися з проблемою ліфту два роки тому, тоді мешканці збирали кошти, заключили контракт з компанією «Полтаваліфт» та спільними зусиллями встановили новий двигун, який підіймає ліфт. Нині з’явился ще одна проблема - над шахтою ліфта протікає дах, тому його довелося відключити. Про це говорять працівники «Полтаваліфт».

Галина Демяненко, електромеханік ТОВ «Полтаваліфт»
"Зупинили лфіт ізза того, що пішов сніг почало все таять і начав текти дах. Небезпечно що каплі капають на двигун."

Це небезпечно. Буде коротке замикання, згорить движок і людям приходиться складати кошти і ремонтувати за свій кошт.

Жителі будинку говорять, що нині знову зибирати кошти буде дуже складно, адже зарплати і пенсії маленькі, а ціни постійно зростають. Звернення до житлово-комунальної організації ніяких результатів не дали.

Лариса Мусієнко, мешканка будинку по вул. Артема, 47/15
"Начальник жеку срочно захворів, от чекайте коли воно сохне. Так це зима тільки почалася а у нас тут і старі і тідти і вагітні. І якщо двигун згорить то це збирать кошти, це для нас непосильно."

Ми звернулися до житлово-комунальної організації, яка обслуговує цю багатоповерхівку, проте жодних коментарів отримати не вдалося. Нині питання залишається відкритим, а жителям не залишаєтсья нічого іншого, як долати шлях до квартири пішки.