Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
ТУРНІР З БАЛЬНО-СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ "ПОЛТАВСЬКА БИТВА"
324

ТУРНІР З БАЛЬНО-СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ "ПОЛТАВСЬКА БИТВА"

У міському будинку культури пройшов всеукраїнський конкурс бально-спортивних танців «Полтавська битва». Цей турнір проходить під егідою Полтавської обласної федерації танцювального спорту і збирає учасників з усієї україни.

Олександр Прокопенко, голова Федерації танцювального спорту Полтавської області
"Он особенний тем, что етот турнир проводится под музей полтавской битви и под турмаршрути. Ми возим детей по городу, на екскурсии. У нас не просто сухие соревновния. Ми питаемся внести чтото душевное, чтоби продалжали к намприехжать. Так и назвали чтоби приурочить к етому собитию."

Цього разу на турнір завітало більше тисячі учасників з різних міст центральної України. Підтримати цей турнір оранізаційно і фінансово вирішив депутат міської ради Олександр Шамота, для якого спорт відіграє значну роль у житті.

Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
"Я завжди відносився до спорту як до рідної мені професії, я сам за першою освітою викладач фізичного виховання, відповідно це у мене в крові і такі заходи я намагаюсь підтримати як тільки можу."

Призовий фонд цього року не був сформований, проте завдяки спонсорам вдалося закупити усю необхідну атрибутику, щоб кожен учасник отримав свою нагороду - від кубків до медалей і заохочувальних подарунків від спонсорів турніру.