Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
ПРО ПОКРАЩЕННЯ РОБОТИ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ ГОВОРИЛИ НА ТЕМАТИЧНОМУ ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ
224

ПРО ПОКРАЩЕННЯ РОБОТИ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ ГОВОРИЛИ НА ТЕМАТИЧНОМУ ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ

Про діяльність Полтавського Центру надання адміністративних послуг звітували на засіданні тематичного круглого столу. Заклад створено в жовтні цього року, тут громадяни можуть отримати близько ста послуг: зареєструвати місце проживання, право на нерухоме майно та земельні ділянки, отримати паспорт громадянина України. Всього на Полтавщині створено 25 ЦНАПів, 5 -в містах районного значення
 Олена Діденко, І заст. нач. Управління Державно міграційної служби України в Полтавській обл.
"Нового тут не багато, людям зручно за місцем свого проживання отримувати дані послуги через Центри надання адміністративних послуг."

Проте, досконалою роботу Центру назвати не можна. Покращити його діяльність заважає невідповідність Законодавства до потреб громадян, -розповіли на засіданні. Необіхдно краще інформувати українців про пакет документів, який потрібен їм для вирішення питання, аби уникнути першого відвідування ЦНАПу. Це зекономить час користувача та працівників установи.
 Вадим Штефан, керівник проектів Аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень»
"Майже 90% задоволені роботою центрів. Їм подобається. Але, якщо брати сторону змістовну, то велика кількість громадян ходять по кілька разів до Центру, 4-5 разів."

Також на території ЦНАПу необхідно встановити мережу вай-фай, -продовжує Вадим Штефан, -структурувати перелік послуг, які надаються тут, щоб вони ще більше відповідали запитам громадян.