Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ ОБЛРАДИ З ПИТАНЬ ЖКГ ТА БЮДЖЕТУ
156

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ ОБЛРАДИ З ПИТАНЬ ЖКГ ТА БЮДЖЕТУ

Депутати обласної ради на спільному засіданні постійних комісій з питань жкг та бюджету обговорили проект, згідно з яким комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» може отримати кредит від європейського банку на 24 мільйони євро. Директор підприємства Володимир Чернявський наголосив, структура потребує значного фінансування, адже технічний стан котелень у незадовільному стані. Гроші шукають де можуть.

Володимир Чернявський, генеральний директор «Полтаватеплоенерго»
"Найбільш конструктивна співпраця у нас з євробанком. Уже два роки працюємо і зараз ми готові підписати договорі, а вони - надати кредит у 24 млн євро."

60 відсотків від цієї суми планують витратити на головну міську котельню, що на вулиці ціолковського, 8. Вкрай необхідна реконструкція котелень містечка обласної лікарні та ще 11 невеликих котелень по місту. Збираються також побудувати одну твердопаливну котельну, яка зможе зекономити до 5 мільйонів кубічних метрів газу на рік. Єдине "але" в цьому питанні - через падіння гривні на валютному ринку, отримуючи такий кредит можуть зрости тарифи на тепло.

Володимир Чернявський, генеральний директор «Полтаватеплоенерго»
"19 млн євро раніше це було 200 млн грн, зараз це вже 450 млн. Єдине за що ми хвилюємося що може статися гіпотетичне підвищення тарифів дял усього населення. Все залежить від думки громади та обласної ради, це найбільший ризик."

Питання депутати обговорювали жваво, було багато суперечок, проте насамкінець вирішили підтримати такий розвиток подій. Остаточно рішення мають підтвердити на сесії обласної ради.