Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБРОЇ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
985

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБРОЇ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Незабаром бійці батальйону "Полтава" отримають нову вдосконалену стрілецьку зброю, оптичні приціли та тепловізори українського виробництва. Це одне з найсучасніших, в умовах сьогодення, бойове оснащення, величезний здобуток оборонпрому, - зазначив тимчасово виконуючий обов'язки начальника УМВС в області - Андрій Балонь.

 Андрій Балонь , тимчасово виконуючий обов'язки начальника УМВС в області підполковник міліції
"Незважаючи на те, що наша область не є в зоні проведення АТО, однак наші підрозділи, які відбуватимуть до зони АТО будуть оснащені найсучаснішою стрілецькою зброєю вітчізняного виробництва. Це держпідприємство "ФОРБ" і ці зразки будуть на озброєнні в УМВС в Полт. обл."

Полтавські війьковослужбовці матимуть змогу захищати свою територію кулеметами зі змінними стволами, пістолетами-кулеметами, що за своїми характеристиками є вдосконаленими аналогами Стєчкина, зручні у користуванні снайперську, з оптичним прицілом, та штурмову гвинтівки.

 Віталій Паливода , інспектор-черговий УМВС в Полтавській області лейтенант міліції
"Штурмова гвинтівка: у неї калібр 5,45-39 - це аналог Калашникова. Ми з неї не стріляли, але по тому, як держався автомат Калашникова, ця гвинтівка намного інтєрєснєє."

Про кількість виготовленої зброї працівники УМВС не повідомляють, але зазначають, що вона буде відправлена у зону бойових дій по мірі необхідності.