Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
СКІЛЬКИ ТА КУДИ ВИТРАЧАЛИ КОШТИ"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" ТА"ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" У 2014  РОЦІ
141

СКІЛЬКИ ТА КУДИ ВИТРАЧАЛИ КОШТИ"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" ТА"ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" У 2014 РОЦІ

На черговому засіданні тимчасової контрольної комісії облради із питань перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал» - гаряче. Представники громадськості вважають роботу комісії - безрезультатною, а тому у них власний, альтернативний план заходів.

Олексій Шаманенко, представник Громадської Ради при ОДА
«У мене пропозиція - оголосить конкурс на заміщення посад цих підприємств, визначити умови конкурсу, як повинен керувати цей керівник під-ства, зустрітися з ними, що вони пропонують, вийти з цієї прірви»

Голова облради Петро Ворона нагадує присутнім для чого була створена комісія - виявити, як були сформовані тарифи і наскільки ефективно працюють підприємства «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал». Очільник облради наголошує: комісія створена за ініціативи громадських організацій.

 Петро Ворона, голова Полтавської облради
”Зараз вам це вже не потрібно, вам тільки потрібно, щоб пішов Чернявський.
-Ні!
-Підождіть. Я зараз говорю, що я зробив висновок з того, що ви говорили.
-Вибачте..
-Якщо зараз говорити про зміну к-ка треба мати підстави, комісія повинна виявити, що там є справді зловживання, бо ця демагогія, це кукурікання, воно мені не потрібне, мені потрібні факти»

Генеральний директор ПАТ «Полтаватеплоенерго» Володимир Чернявський говорить: керівництво підприємства не впливає на його збитковість чи рентабельність. Впливають на це лише ті органи, які встановлюють тарифи.

 Володимир Чернявський, гендиректор ПАТ «Полтаватеплоенерго»
 «До 2011 року таким органом була облрада. З 2011 року органом, що встановлює тарифи, а за фактом визначає збитковість чи прибутковість роботи підприємства стала національна комісія регулювання електроенергетики України та сфери комун. Послуг. І ніхто інший»

Петро Ворона дає завдання керівникам «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал» на наступне засідання пред»явити членам комісії документацію про перевірку їх підприємств контролючими органами. Для цього планують зібратися наступного тижня.