Програма «Життя міста»

У розділі: 16824 відео | АрхівRSS
У ДНЗ №17 відбулося мовленнєво-художнє свято "Хвилинка гумору".
374

У ДНЗ №17 відбулося мовленнєво-художнє свято "Хвилинка гумору".

У дитячому садку №17 «Школа здоров’я» свята для малюків влаштовують не лише за календарем, а й для веселощів та дитячого розвитку. Одне з таких вихователі закладу влаштували і цього разу. Ранок перетворили у мовленнєво-художню розвагу «Швилинка гумору».

Галина Макаревич , вихователь старшої групи
" Вони тут і розповідають вірші, і співають жартівливі пісні, і розповідають гуморески, танцюють, співають, тобто задають гарного настрою собі і оточуючим, бо такий настрій надає позитив, розвиває мову дітей, сприяє фізичному і психічному здоров’ю наших діток. "

Малеча з задоволенням вивчалє гуморески та вживається у свої ролі, - зазначають вихователі, - але крім того, що такі заняття веселі та цікаві, вони до того ж ще й дуже корисні.


Андрій Гречаник, вихованець групи "Ромашка"
" Грали на подвір’ї хлопчаки в футбол,
Петрик як ударив, так одразу гол
М’яч в чужу квартиру - тільки зашумів,
Пауза у хлопців - Петрик занімів. "

Галина Макаревич , вихователь старшої групи
" Вони із задоволенням це все роблять і завдяки цьому в них розвивається мова. Вони, як ідуть до школи, більш підготовлені, вимовляють майже всі звуки, хоч і в нас є логопед, але і ми робимо все для того, щоб мова дітей була чиста, насичена, колоритна. "

Наразі заклад проходить державну атестацію, яка проводиться що10 років. ДНЗ №17 перевірятимуть на всіх рівнях: від освітньої діяльності до харчування. Дружній колектив сподівається на отримання високих оцінок, адже минулого разу за результатами перевірки заклад отримав відзнаку найвищого рівня освітньої діяльності.