Програма «Життя міста»

У розділі: 19480 відео | АрхівRSS
ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВААВТОТРАНС" - ЗА КРОК ДО БАНКРУТСТВА
648

ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВААВТОТРАНС" - ЗА КРОК ДО БАНКРУТСТВА

Із автостанцій області здійснюється близько 600 відправлень щодоби, при цьому 300 відправлень відбувається нелегальньно, а це 15-16 млн. «чорних» прибутків, - розповідає голова Полтавської обласної асоціації автомобільних перевізників» Галина Залізняк.

Галина Залізняк, голова Полтавської обласної асоціації автомобільних перевізників»
” я не розумію, скільки структур у нас є контролюючих, не бачити 300 автобусів, це ж не голка в стогу сіна. Вони відправляються з одного і того ж самого місця. Як би хто трам із правоохоронних органів не казав, що вони іх не бачать, їх неможливо не побачити. Але на жаль цього ніхто не робить»

У власності підприємтва «Полтаваавтотранс» - 37 діючих автостанцій по всій Полтавській області. Його директор Сергій Бутко, який обіймає цю посаду 18 років розповідає: сплачують усі податки, люди на автостанціях, а це близько 300 осіб, легально оформлені, отримують легальну заробітню плату. Але останнім часом, підприємство опинилося у скрутному становищі. Одна з причин - конкуренція нелегальних перевізників.

Сергій Бутко, директор ТДВ «Полтаваавтотранс»
”На сьогоднішній день підприємство закрило автостанцію в Чорнухах, Червонозаводському, Опішні, збираємося закрити ще кілька автостанцій.Це автостанції, які приносять дуже великий збиток і підприємство не може його перекрити»

Ще одна причина, яка поставила на коліна товариство «Полтаваавтотранс» - рішення обласного територіального відділення Антимонопольного комітету. Судова тяганина тривала більше двох років, внаслідок чого Верховний суд України прийняв рішення, за яким ТДВ «Полтаваавтотранс» змушено було сплатити значні кошти.

 Сергій Бутко, директор ТДВ «Полтаваавтотранс»
”Я можу показати одну, другу й третю, якими оштрафовано підприємство. За невиконання пункту 2 - 67 тис. Грн., і пеню наклали, по пункту 3 - те саме, по пункту 6 зобов»язала повернути кошти перевізнику, оте ПДВ, яке здане в державу, вроді б то це його гроші»

Все це поставило підприємство «Полтаваавтотранс» на край банкрутства. А враховуючи те, шо альтернативи діючим автостанціям на території області немає, припинення роботи автостанцій призведе до транспортного колапсу та повного ігнорування безпеки пасажирів - наголошує Сергій Бутко.