Програма «Життя міста»

У розділі: 15212 відео | АрхівRSS
МАЙЖЕ 30 ПАР ВИРІШИЛИ ВІДЗНАЧИТИ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ ВЕСІЛЛЯМ
170

МАЙЖЕ 30 ПАР ВИРІШИЛИ ВІДЗНАЧИТИ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ ВЕСІЛЛЯМ

Якщо одружуватися взимку, то лише у день Закоханих, - саме такої думки дотрималися майже 30 пар, які вирішили поєднати свої долі 14 лютого. Одна з таких пар: союз Андрія Хомицького та Катерини Полтава, які разом вже чотири роки, і своє весілля вирішили зіграти саме на День Закоханих.

Андрій Хомицький та Катерина Полтава, молодята
"14 лютого - день закоханих, коли як не в цей день тому ми вирішили одружитися саме 14 лютого"

Саме їхня урочиста церемонія стала особливою - молодят особисто привітав Полтавський міський голова Олександр Мамай. Побажав новоствореній родині найголовнішого - кохання.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
"Саме головне - щоб у них було кохання, а там буде й розуміння один одного. Тому сьогодні я бажаю кохатися, кохатися, нарождуватися дітей, поліпшувати демографію і радувати своїх батьків онуками."

Молодята такому привітанню зраділи, мають за честь особисте привітання міського голови.

Андрій Хомицький та Катерина Полтава, молодята
"Звичайно ми були збентежені тим, що мер привітав нас. Приємно що є увага міської ради до молодят, приємно що привітали нас. "
Міський голова дав молодятам доручення: результативно підійти до вирішення демографічної ситуації Полтави та протягом року подарувати місту нового мешканця. Після привітань Олександр Мамай вручив молодятам свідоцтво про шлюб, подарував квіти та цінний подарунок.