Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ ! Б`ЮТЬ НА СПОЛОХ ПРАВООХОРОНЦІ.
243

ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ ! Б`ЮТЬ НА СПОЛОХ ПРАВООХОРОНЦІ.

Вночі зателефонував невідомий - син потрапив у дорожньо-транспортну пригоду. Щоб не відкривати кримінальну праву, заплатіть 15 тисяч гривень.Гроші перерахуйте на карткую Із такої розмови почалося жахіття ошуканої шахраями полтавки.
 потерпіла
"Я розхвилювалася , сину не перезвонила, поповнила куртку. Після того....
...Таким чином гроші перерахувала, стала жертвою шахрайства."

Загалом, лише минулого року на Полтавщині, за даними управління карного розшуку УМВС області, більше 100 власників банківських карток переказали чималі суми на чужі рахунки, потрапивши на «гачок» переконливих аферистів. Понад 80 полтавців пристали на вимогу телефонних шахраїв сплатити за звільнення рідних від удаваної кримінальної відповідальності. Тож правоохонці б"ють на сполох і закликають, у разі подібної ситуації зберігати спокій і дотримуйтесь певного алгоритму дій.

 Андрій Перерва, опероуповноважений УКР УМВС
"Невідкладно зателефонуйте тій особі, яка зі слів шахрая знаходиться у міліції...
...якщо до вас завтали незнайому люди, вимагайте від них документу, який посвідчує особу."

«Хвиля» Інтернет-афер, викликана напруженою обстановкою на Сході держави, спровокувала значний суспільний резонанс -розповідають правоохоронці. Через це навіть деякі Інтернет-магазини втрачають свою репутацію .Крім того, наголошують у міліції, у практиці немало прикладів, коли під виглядом покупця, який намагається перерахувати кошти продавцю за товар на картку, використовують спеціальну опцію банкомату під назвою «Операція без картки» або «Екстрені гроші». Посилаючись на технічні перешкоди у здійсненні транзакції, аферисти ненав’язливо рекомендують жертві повідомити персональні дані і виконати певну операцію, начебто, для відправки грошей за товар, а в результаті, замість прибутку, продавець втрачає власні кошти, які зберігав на особовому картрахунку.

Телефони гарячої лінії УМВС України в Полтавській області у разі,якщо ви стали жертвою подібних афер (0532)517-757; 562-233.