Програма «Життя міста»

У розділі: 20571 відео | АрхівRSS
«Мій перший start-up»  СТУДЕНТИ  ПУЕТ ЗАХИЩАЛИ СВОЇ БІЗНЕС-ПРОЕКТИ
302

«Мій перший start-up» СТУДЕНТИ ПУЕТ ЗАХИЩАЛИ СВОЇ БІЗНЕС-ПРОЕКТИ

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся конкурс бізнес-проектів «Мій перший start-up». Студенти виборювали право отримати фінансування своїх підприємницьких ідей.

Владислав Гончаренко, професор кафедри міжнародної економіки
"Ректор виділив призовий фонд. Це маленький фінансовий бонус для переможців, щоб вони продовжили впроваджувати свої бізнес-плани. "

Мовою конкурсу була англійська - саме нею велися всі виступи. Змагання майбутніх економістів у такому форматі виш проводить вперше. Студенти спеціальності «Міжнародна економіка» ділилися на команди і розробляли власні цікаві проекти. Студент 1 курсу ПУЕТ Дмитро мріє створити власну кібер-арену - комп’ютерний клуб, де змагаються у відеоіграх.

Дмитро Сінельник, студент 1 курсу ПУЕТ, спеціальність «Міжнародна економіка»
"Я сам граю і знаю, скільки у нас охочих до цього. Звичайно, успіх буде не одразу, але з кожним роком буде збільшуватися кількість охочих. "

Свою ідею на суд журі представили Ольга та Джаміля. Дівчата розробили проект кінотеатру під відкритим небом.

Ольга Іванець, Джамиля Керимова, студентки ПУЕТ, спеціальність «Міжнародна економіка»
"Начиная с кинотеатра, мы перешли к идее развлекательного центра, в котором можно не только смотреть кино, но и отдыхать с семьей в теплое время года. "

Взяли участь у конкурсі й іноземці. Нігерієць Пітер хоче популяризувати освіту в Україні у себе на батьківщині. Для цього хлопець хоче відкрити спеціальний центр.

Пітер Атедор, студент ПУЕТ, спеціальність «Міжнародна економіка»
"Ми будемо шукати студентів у Нігерії, які можуть дозволити собі отримувати освіту в Україні. Ми допомагатимемо їм приїздити на навчання до України, адже освітня система тут дуже проста і зручна."

Серед журі конкурсу - успішні підприємці та економісти, в тому числі й випускники університету економіки і торгівлі.

Ольга Рощіна, випускниця ПУЕТ, нач. відділу маркетингу регіонального центру інвестицій та розвитку, член журі конкурсу
"Я горжусь тем, что закончила этот вуз. Я устроилась на работу и успешно работаю благодаря ПУЕТ."

На думку пані Ольги, конкурс дозволить молоді сформувати більш чіткі плани щодо старту власного бізнесу.

Ольга Рощіна, випускниця ПУЕТ, нач. відділу маркетингу регіонального центру інвестицій та розвитку, член журі конкурсу
"Свои мысли нужно положить на бумагу. Бизнес-план - это формулировка вашей цели. Это просчет - сколько нужно денег. Если не просчитать, не сможете не только выполнить сроки, но и не учтете все моменты, которые потом увидите на практике."

На захист бізнес-проектів запросили і школярів. Учні 17 гімназії Семен та Тетяна цікавляться світовою економікою, тож радіють тому, що потрапили на конкурс у якості глядачів.

Семен та Тетяна, учні Полтавської гімназії № 17
"Мы на такой конференции впервые, все на английском, все интересно. Будем учиться и стараться поступить на этот факультет."

Переможців конкурсу «Мій перший start-up» оголосять 19 лютого. Нагадаємо, конкурс проходить в рамках тижня спеціальності «Міжнародна економіка», що триває у Полтавському університеті економіки і торгівлі.