Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
У ПОЛТАВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ІСТОРИЧНИЙ РОМАН "МАРУСЯ" ВАСИЛЯ ШКЛЯРА
294

У ПОЛТАВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ІСТОРИЧНИЙ РОМАН "МАРУСЯ" ВАСИЛЯ ШКЛЯРА

Василь Шкляр, український письменник та політичний діяч зустрівся із студенством Полтавщини. Охочих поспілкуватися із літератором виявилося чимало, всі вони переконують, що добре знайомі із творчістю митця.

"Для мене це зустріч з досить талановитою людиною. З людиною, яка прожила велику частину життя. Я очікую отримати досвід і, оскільки себе я також вважаю творчою людиною, мені буде приємно навіть побути просто із цією енергетикою, яка буде в цьому залі."

"Мені було б цікаво зустрітися з письменником. Можливо щось нове для себе відкрию. Можливо це мені допоможе в моїй майбутній практиці."

"Я прочитав його книжку "Чорний ворон" і вона справила на мене велике враження. Ця людина заслуговує уваги, тому вирішив прийти і побачити на власні очі."

На зустрічі Василь Шкляр перезентував історичний роман "Маруся". Письменник розповідає, що першими книгу прочитали на Галичині, адже значна частина твору присвячена саме галицькій армії. Пізніше із "Марусею" познайомилися в Чернівцях та Тернополі. До Полтави завітав не вперше -5 років тому він подарував місцевим читачам книгу "Чорний ворон". Тож, сподіваючись на підтримку юних відвідувачів зустрічі, розповів і про новий історичний роман.
 Василь Шкляр, письменник, політичний діяч
"Роман "Маруся" -це книга про дівчину отаманшу. Всі думають, що це була якась велика могутня жінка. Насправді -це була юна гімназистка. 16-річна юнка, яка після загибелі своїх братів-отманів зодягла козацьку шапку."

На номінації та нагороди за "Марусю" Василь Шкляр не претендує, -розповідає письменник. Найкращою премією вважає прихильність читачів.