Програма «Життя міста»

У розділі: 20570 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВА ПРИЙМАЛА 11-ТУ ЩОРІЧНУ ВИСТАВКУ "НАФТА.ГАЗ.СЕРВІС"
269

ПОЛТАВА ПРИЙМАЛА 11-ТУ ЩОРІЧНУ ВИСТАВКУ "НАФТА.ГАЗ.СЕРВІС"

Виставка «Нафта. Газ. Сервіс - 2015» підсумувала минулий рік у сфері видобутку палива на Полтавщині. Полтава приймала найбільші нафтогазові та сервісні підприємства не тільки області, а й України. Організатори наголошують: цього року виставка має особливе значення, адже на цій галузі зокрема тримається економіка країни у військовий час.

Сергій Семізаров, голова оргкомітету виставки «Нафта. Газ. Сервіс - 2015»
"Без перебільшення, це - другий фронт, бо робиться настільки важлива робота, що переоцінити її неможливо. "

На експозиції фірми представили свої власні розробки й досягнення, свої потенційні можливості. Підприємців зібрали разом, аби полегшити обмін досвідом та пошук інвесторів, клієнтів та партнерів.

Олег Пругло, перший заступник голови ОДА
"Завдяки цій виставці і обміну досвідом, завдяки вкладенню грошей ми можемо збільшити видобуток газу, що дасть можливість стати незалежними в економічному плані. "

Полтавщина приймала виставку в якості лідера за видобутком нафти та газу в Україні. Підприємці, які представляли область, відзначають: сьогодні орієнтуються не на збільшення обсягів видобутку, а на їхню стабілізацію. Для цього використовують новітні технології, а також шукають нові родовища.

Данило Кулаков, учасник виставки «Нафта. Газ. Сервіс - 2015»
"У нас есть наработки и заявки на 10 лицензий для геолого-разведывательных работ для того, чтобы нарастить ресурсную базу и добывать газ. "

Приїхали на виставку й фірми, що купують необхідне для галузі обладнання за кордоном. За словами їхній представників, криза на сході та карколомне падіння гривні змушують їх шукати можливості для того, аби не втратити об’ємів.

Андрій Щічка, учасник виставки «Нафта. Газ. Сервіс - 2015»
"Предприятию надо все это покупать. Стараемся делать скидки клиентам. Что делать, такая ситуация, надо выкручиваться."

Нагадаємо, виставка проходить вже одинадцять років поспіль. За ці роки Полтава приймала не лише представників вітчизняних підприємств, а й іноземних гостей