Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
21-ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
141

21-ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

З нагоди Міжнародного дня рідної мови вихованці та викладачі загальноосвітньої школи №2 підготували в музеї літературне свято «На гостини до Івана Котляревського».

Євгенія Стороха , провідний науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею І.П.Котляревського
" Генеральна конференція ЮНЕСКО постановила: «Щороку у лютому відзначати День рідної мови». Для того, щоб сприяти різноманіттю, утвердженню національних мов. І відтоді уже 16 рік поспіль ми визначаємо такий міжнародний день. "

Учні розповідали вірші, співали літературні та нородні пісні, представляли настінні газети. Подібні заходи допомагають формувати в дітях патріотичні почуття до рідної землі, а вчителі повинні бути для них гідним прикладом, - зазначає педагог - Тетяна Рева.

Тетяна Рева , учитель української мови та літератури Полтавської ЗОШ №2
" Діти з великим задоволенням і бажанням готувалися до свята. Ми бачили в їхніх очах іскорки того патріотизму, який повинен бути у наших дітях. І ми бачимо, що уже результати нашої діяльності очевидні. "

По завершенню свята грамотами та грошовими призами нагородили переможців міського конкурсу «Ідея соборності України». В номінації «Історія України та державотворення перше місце посіла учениця 9 класу гімназії №21 - Балабуха Катерина, а в номінації «Література» найкращими стали одразу дві учасниці: Янко Ксенія, одинадцятикласниця першого ліцею та Токар Анастасія учениця 9 класу гімназії «Здоров»я» №14.

Анастасія Токар , учениця 9-Б класу Полтавської гімназії здоров’я №17
" Суть конкурсу не лише показати свої письменницькі здібності, але й поділитися своїми думками зі світом, з усіма людьми, яких цікавить проблема української мови, проблема України загалом.
 Я закликаю українців: любіть свою мову, любіть солов»їну, адже вона наша рідна. "

Організатором свята та конкурсу виступив методичний кабінет управління освіти.