Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
ЗАСІДАННЯ РОЗШИРЕНОЇ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я  ОДА
99

ЗАСІДАННЯ РОЗШИРЕНОЇ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я ОДА

Про підсумки діяльності галузі охорони здоров»я області у 2014 та завдання на 2015 рік говорили на засіданні розширеної колегії Департаменту охорони здоров»я облдержадміністрації . Віктор Лисак, директор Департаменту зазначив - головним напрямком роботи галузі залишається розвиток первинного сектору, адже він обслуговує найбільшу кількість населення.

Віктор Лисак , директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації
" Ресурс, який треба було націлити на первинну ланку, він був націлений на первинну ланку. Тобто там, де сьогодні 80% обслуговується на первинній ланці і 31% пішов на первинну ланку. Збільшили видатки в Чернухінському районі з 29,5 до 36,8 у 2014 році. "

Віктор Лисак відзначив Диканьку, Лохвицю, Машівку, Нові Санжари, Полтавський, Решетилівський та Семенівський район, як округи, де показник фінансування первинної ланки найвищий в області.
Галузь екстреної медичної та вторинної допомоги отримали у 2014-му вперше новітнє оснащення для кардіо та ниркового лікування.

Віктор Лисак , директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації
" Бригади швидкої допомоги були укомплектовані ЕКГ-передавачами - це нам дало можливість на рівні фельдшерської бригади вводити тромболіптики при гострому інфаркті міокарда. 2:50
 Вже встановлено сьогодні надання допомоги ударно-хвильовим методом хворим з каменями нирок і таке інше. "

Не забули в Депертаменті і про економію.

Віктор Лисак , директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації
" Багато приділялося уваги до енергозберігаючих технологій: заміна газових котлів на твердопаливні є частина економії, але ще багато над чим потрібно сьогодні працювати. "

Так газовий котел на твердопаливний замінили в амбулаторії сімейної медицини села Попівка Миргородського району та переобладнали котельню Чутівської центральної районної лікарні.
Продовжується в області й оптимізація стаціонарної допомоги: для цього вже закупили 11тисяч 578 ліжок для медичних установ.

Основним приорітетом на 2015 рік визначають продовження вдосконалення первинної ланки до європейського рівня, вивчення сучасних методик обстеження та лікування онкологічних, кардіозахворювань, туберкульозу та інше