Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
НАЙКРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ НАГОРОДИЛИ ЗА ДОСЯГНЕННЯ У СВОЇЙ РОБОТІ
196

НАЙКРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ НАГОРОДИЛИ ЗА ДОСЯГНЕННЯ У СВОЇЙ РОБОТІ

168 учнів та стільки ж вчителів нагородили за досягення у науковій діяльності Малої академії наук. У полтавському палаці дитячої та юнацької творчості відбулося традиційне свято «Сузір’я успіху і знань», під час якого міський голова Олександр Мамай привітав кращих вчителів та їх вихованців. Мер вважає, що саме від вчителів залежить те, якими стануть нинішні школярі.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
"Дитинство - найголовніше що є у нашому житті. Сьогодні тільки ми маємо зробити так аби наші діти не відчули ситуації в країні.ми повинні зробити усе, щоб їхнє дитинство було справді безхмарним."

Також на святі нагородили 6 переможців та 10 лауреатів конкурсу «Учитель року - 2015». Педагоги говорять, черпають натхення саме з дітей та процесу спілкування з ними, отримують задовлення від своєї роботи.

Юлія Хурса, учитель хімії
"Натхення дають діти, я людина творча і ми вносимо щось нове у те що викладаємо, є бажаня працювати, радість від роботи."

Сергій Пасічний, учитель української мови та літератури
"В принципі якщо є розуміння з дітьми, тоді не буде проблем при роботі з ними."

Відзначили і дітей, які посідали призові місця на Всеукраїнських олімпіадах з різних дисциплін та конкурсі захисту наукових робіт Малої академії наук. Школярі вважають, що така діяльність допоможе їм у майбутньому.

Марина Гришко, переможниця другого етапу конкурсу МАН, філологія
"Я вирішила писати роботу, б оце дуже цікаво і мені допоможе у моєму майбутньому, мені робота дуже допоможе. "

Наталія Ваколюк, переможниця другого етапу конкурсу МАН, правознавство
"Мала академія наук це те що дозволяє нам себе розвивати. Це допоможе нам у вступі у виш щоб ми й там могли себе проявляти."

Важливість роботи малої академії наук та високий рівень полтавських школярів відзначає президент обласного осередку МАН Володимир Онищенко. Він говорить, на всеукраїнському рівні у Полатвщини є гарні перспективи.

Володимир Онищенко, президент територіального відділення МАН у Полтавській області
"Сьогодні дуже важлива робота із обдарованною молоддю. У наших школярів одні з кращи показників у рейтингу серед інших областей."

Зараз ми готуємося до всеукраїнського етапу і там є всі шанси увійти до 10 кращих областей.

Прикрасили захід виступи кращих художніх колективів навчальних закладів міста. Міський голова привітав усіх переможців, нагородив почесними грамотами та грошовими винагородами. Окрім того, мер запевнив, усі переможці обласного етапу МАН та їх наукові керівники з екскурсією відвідають шевченківські місця у Каневі.