Програма «Життя міста»

У розділі: 16740 відео | АрхівRSS
МІСЬКИЙ ГОЛОВА  ПЕРЕВІРИВ ПІДГОТОВКУ САДЖАНЦІВ  ДО ВИСАДКИ НАВЕСНІ
155

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПЕРЕВІРИВ ПІДГОТОВКУ САДЖАНЦІВ ДО ВИСАДКИ НАВЕСНІ

Весна вже не за горами, а тому місто невдовзі має стати різнобарвним та квітучим. Допомагають вулицям у цьому комунальники з «Декоративних культур», які нині активно готують квіти до висаджування у клумби Полтави. Лише 6 працівниць на теплицях загальною площею 900 квадратних метрів доглядають та вирощують близько 35 видів квітів.

Олексій Харченко, директор КП «Декоративні культури»
"Закладка насіння ведеться з кінця грудня, січня, щоб вийти на клумби вже в травні вже з готовою продукцією. Приблизно ми виходимо на 150-170 тисяч одиниць продукції поштучно."

Цього, запевняють, повністю вистачить на всі міські клумби. Перевірити підготовку до весни у теплиці завітав міський голова Олександр Мамай. Очільник міста передусім пишається тим, що нині усі квіти місто вирощує власноруч, а не закуповує деінде.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
"Ви знаєте, розпочався новий бюджетний рік і моя принципова позиція - відвідати усі підприємвства комунальні і подивитися на що почали витрачати наші кошти."

"Ми самі вирощуємо всі квіти, які будуть потім в місті. За минулої влади всі квіти закуповувались вже готові. А ми сьогодні вирощуємо самі, починаючи з насіння і вирощуючи квіти."

Мер говорить, цього року на весь цикл вирощування квітів заклали у бюджеті півтора мільйона гривень, а на закупівлю квітів довелося б витратити значно більше ніж два мільйони. Зекономлені кошти, наголошує міський голова, краще витратити на харчування дітей у дитячих садочках та школах.