Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ ВКОТРЕ ПЕРЕДАЛИ БАТАЛЬЙОНАМ "ПОЛТАВА" ТА "АЗОВ"  ТЕХНІКУ
331

ПОЛТАВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ ВКОТРЕ ПЕРЕДАЛИ БАТАЛЬЙОНАМ "ПОЛТАВА" ТА "АЗОВ" ТЕХНІКУ

Попри перемир’я, ситуація навколо Маріуполя залишається напруженою. Хоча, на перший погляд, цього не помітно і місто живе своїм звичним життям. Важливу роль з контролю безпеки в даному секторі відіграють добровольчі батальйони, зокрема, "Азов", а також батальйон "Полтава". Значну частину їх матеріального забезпечення беруть на себе волонтери. Цього разу в розпорядження формувань передали техніку: позашляховик, вантажний мікроавтобус і квадрокоптер. Бійці говорять,- така техніка їм вкрай необхідна для виконання бойових завдань:
Сапа Сергій командир роти батальйону "Полтава"
"Нужна техніка, аби передвигаться по лінії фронту і виконувати бойові обов’язки (перебивка) вони перевозять лічний состав і продукти підвозим, то єсть вони постійно зайняті."
Щоб не везти вантажний бус порожнім, волонтери заповнили його продуктами харчування та одягом, що необхідні добровольцям. В свою чергу силовики радіють таким подарункам та висловлюють слова подяки:
Сергій Красницький заступник командира батальйону "Полтава"
"Я від всього серця вдячний полтавській громаді (перебивка) за такі подарунки, це дуже велика допомога, земний уклін вам за таку підтримку, це дуже добре."
Артилеристам полку "Азов" волонтери передали безпілотний літальний апарат. За їх словами, зараз потрібно, окрім допомоги продуктами та бронежилетами, залучити сили для матеріально-технічної модернізації військових.

Роман Чабановський - волонтер
"Тому, що ворог дуже гарно оснащений, ворог має дуже гарне сучасне обладнання і , на жаль, наші військові в цьому плані відстають, тому нами було прийнято рішення якомога більше витрачати зусиль на те, щоби от саме технічно модернізацію провести."

На даний час важке озброєння калібром більше 100мм відведено від лінії фронту, але як розвиватимуться події далі, ніхто спрогнозувати не може, тому військові мають бути готовими до будь-якого сценарію. У випадку продовження бойових дій безпілотник буде важливим помічником у роботі артилеристів.

Юліан Матвійчук - артилерист полку "Азов"
"Інколи розвідники, які на лінії, далекомірники, вони інколи не справляються (перебивка) за допомогою таких от квадрокоптерів ми можем підніматися і конкретно спостерігати де розриви йдуть. Щоб не дай Бог ми не попали по своїм, або чітко попали, куди нам треба попасти."

Як би не розвивались події на сході України, волонтерська допомога і надалі буде залишатися вагомим фактором функціонування нашої армії - говорять бійці.