Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ
202

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ

На двадцять сьомій позачерговій сесії обласної ради затвердили регіональну Програму "Територіальної оборони". Цього року її фонд складатиме 7 мільйонів гривень, а це на 2 мільйони більше, ніж 2014-го. Втім і попередній показник допомагав забезпечити потреби військовослужбовців, -повідомили на сесії.
Віктор Стеблянко, нач. управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА
"106 тис.грн закупили пального для потреб військомату. ДСНС, яка безпосередньо виконує функції в АТО на 1 млн 80 тис., 1 млн 240 тис -Службі безпеки України."
Демобілізованих із зони проведення антитерористичної операцїі військових оздоровлять в санаторно-курортних закладах області. Депутати включили захисників до Комплексної програми соціального захисту. Крім того, для солдат та їх сімей створять відповідні документи, аби вони могли безкоштовно обстежувати своє здоров'я у будь-якому державному лікувальному закладі. Згідно із даними, наданими Департаменту праці та соцзахисту населення обласним військовим комісаріатом , у березні-травні демобілізації підлягає близько півтори тисячі осіб, -додає Людмила Корнієнко.
 Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
"Буде запроваджене соціальне супроводження для кожної сім'ї демобілізованого військовослужбовця; розроблено соціальний паспорт, який буде складатися на кожну сім'ю, укладатися із центрами соціальних служб у період обстеження кожної сім'ї за місцем проживання."
2015 року в області продовжать створювати сприятливі умови для діяльності підприємств нафтогазового комплексу, -повідовим Олександр Залужний, голова постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. Розвиток цієї ланки допоможе економічному зростанню регіону. Втім, наразі цьому заважають зависокі податки -підприємства області не мають можливості повноцінно функціонувати.
 Олександр Залужний, голова постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр ОДА
"У зв'язку із підвищенням рентних платежів та зростання податкової нагрузки на підприємства всіх форм власності підприємства фактично знаходяться на стадії зупинки."
Наприкінці сесії, депутати затвердили заяву обласної ради щодо підтримки звернення Верховної Ради України до ООН, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи про визнання Російської Федерації державою-агресором.