Програма «Життя міста»

У розділі: 20565 відео | АрхівRSS
НЕ ПІДДАВАТИСЯ  "ХАРЧОВІЙ ПАНІЦІ" ЗАКЛИКАЄ АРТЕМ БАБАК
242

НЕ ПІДДАВАТИСЯ "ХАРЧОВІЙ ПАНІЦІ" ЗАКЛИКАЄ АРТЕМ БАБАК

Не сіяти паніку та не "змітати" із поличок магазинів абсолютно всі продукти закликає директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Артем Бабак. Новина про те, що харчі постійно дорожчають і незабаром полтавці не зможуть купити найнеобхідніші з них, бо вони взагалі зникнуть із супермаркетів -неправда, -вважає Артем Бабак.
Артем Бабак, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
"У Полтавській області ціни на продукти харчування залишаються нижчими від середніх показників по Україні. Треба всім розуміти, що питання продуктової паніки сьогодні має себе вичерпати і до нього не слід вже повертатися."

Говорили на прес-конференції і про подорожчання тарифів на опалення для населення. Нові ціни зросли більше ніж на 70%. Це пов'язано із відсутністю дотацій із держбюджету національній акціонерній компанії "Нафтогаз Україна". 2014 державна допомога підприємству становила 110 мільярдів гривень, а це чверть всіх витрат бюджету. Зараз українська казна не може дозволити собі виплачувати такі дотації. Проте, громадяни можуть оформити субсидію і сплачувати за опалення значно менше або ж отримати грошову допомогу, -розповідає Артем Бабак.
Артем Бабак, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
"Виплата дотацій людям, а не нафтогазу усуває корупційну складову. Величезні суми дотацій з одного боку зменшують ціну для всіх, з іншого -ставали непосильним тягарем для бюджету країни. Це призводило до падіння гривні."

Розмір субсидії для кожного громадянина буде різним. Державна допомога залежатиме від суми прибутку всіх членів сім'ї.