Програма «Життя міста»

У розділі: 20565 відео | АрхівRSS
ГРОМАДСЬКОСТІ  ПРЕДСТАВИЛИ ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ЗА 2014 РІК
219

ГРОМАДСЬКОСТІ ПРЕДСТАВИЛИ ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ЗА 2014 РІК

На розсуд представників громадськості представили звіт про виконання обласного бюджету з2014 року. Робота Департаменту фінансів цілком прозора - говорить його директор Павло Кропивка.

Павло Кропивка , директор департаменту фінансів Полтавської ОДА

"Так - відкриті перед громадськістю. Бюджет прозорий. Ми висвітлюємо його і систематично проводимо консультації по плануванню і виконанню бюджету. "

Сума доходів за минулий рік 3,5 млд. грн. Обсяг надходжень обласного бюджету без врахування трансферу з державного 888 млн. грн., що на 2,5 % більше, ніж у 2013-му. Втім до загального фонду обласного бюджету надійшло 755 млн. грн., що на 3% менше планових показників. Це сталося через ситуацію у Кременчуці.

Павло Кропивка , директор департаменту фінансів Полтавської ОДА
" Через скорочення обсягів виробництва на основних бюджетоутворюючих підприємствах міста - це Вагонобудівний завод та Сталеварний. Відбулося скорочення фонду оплати праці, відповідно скоротилось надходження прибуткового податку на доходи фізичних осіб.
Втрати міського бюджету склали майже 80 млн. і 16 млн. грн.. не отримав обласний бюджет ПДФО. "

Повідомили також і видаткову частину, у розрізі основних галузей бюджетної сфери. Заборгованостей із заробітної плати та соціальним виплатам не було.

Павло Кропивка , директор департаменту фінансів Полтавської ОДА
" Охорона здоров»я - 631 млн(99%), освіта - 410 млн.(98%), соц. Захист - 130 млн.(96%), культура і мистецтво - 53 млн.(97%), фіз.. культ. І спорт - 17 млн.(92%), державне управління - майже 6 млн.(81%). "

Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА відзначив - прозорість роботи департаменту має досить позитивні зрушення, адже раніше подібні засідання проводились у закритій формі. Нині ж населення має доступ до повної інформації та можливість впливати на роботу органів влади.

Володимир Голуб , голова Громадської ради при Полтавській ОДА
" Якщо ми бачимо, що є розходження в діях департаменту з думками громадськості, ми звертаємося до голови ОДА і приймаються дії.
Те, що голова Громадської ради введений у колегію ОДА дає дуже багато позитивного. "

Нагадаємо звіт про обласний бюджет був затверджений 10 березня на сесії Обласної ради.