Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
НА ПолтНТУ ЧИНЯТЬ ТИСК
331

НА ПолтНТУ ЧИНЯТЬ ТИСК

На Полтавський національний технічний університет тиснуть. Про це заявили його працівники на зустрічі членів колективу. У виші переконані: проти них розгорнули кампанію з чорного піару. А стоять з цим окремі депутати Верховної Ради.

Богдан Коробко, перший проректор - проректор з науково-педагогічної роботи ПолтНТУ
"Це зводить нанівець десятиліття праці нашого колективу, ветеранів, які віддавали життя за те, щоб виш розвивався. "

У навчальному закладі говорять: їхні недоброзичливці використовують, цитуємо: «брудні технології» та «сфальшовані матеріали». Для цього використовують переважно Інтернет-ресурси. Керівництво архітектурного факультету ПолтНТУ впевнене: під політичною поверхнею криються абсолютно бізнесові інтереси. За словами декана Олександра Семка, на частину території вишу поклали око забудовники, які зводять поруч з парканом університету багатоповерхівку.

Олександр Семко, декан архітектурного факультету ПолтНТУ
"Цей будинок дивиться вже на територію архітектурного факультету, тому що в нього іншого двору не буде, якщо його звести, окрім двору факультету. Розрівняли - і прекрасний двір. Ось куди варто подивитися. "

У навчальному закладі стверджують: окрім східного фронту у країні відкрито другий фронт. Причому на ньому воюють проти кращих закладів освіти країни. В колективі не хочуть, аби їхній виш спіткала доля інших навчальних закладів, які фактично знищили.

Анатолій Мартиненко, проректор з науково-педагогічної роботи та корпоративного управління ПолтНТУ
"Я выходец Полтавского военного института связи. Какой борьба не была между вузами, но все равно его уничтожили. Из семи училищ связи СССР оно было одним из лучших. Готовили хороших специалистов, но никто не остановился. Сегодня меч занесен и над университетом. "

У Полтавському національному технічного університеті зазначають: продовжать звертатися до державних установ, влади, правоохоронців та прокуратури. І додають: перш за все хочуть спокійно працювати на благо освіти Полтавщини і всієї держави.