Програма «Життя міста»

У розділі: 16743 відео | АрхівRSS
ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДПОЧИНКУ ВІЙСЬКОВИХ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЯ ІЗ ЗОНИ АТО
141

ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДПОЧИНКУ ВІЙСЬКОВИХ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЯ ІЗ ЗОНИ АТО

За даними обласного військкомату, з березня по травень демобілізації підлягають більше 1300 військових. Область готова прийняти солдатів, адже підготовка розпочалася задовго до повернення бійців додому - зазначають працівники соціальних служб. Соціальна реабілітація включає в себе три аспекти роботи: вирішення побутових проблем, психологічна підтримка воїнів та організація їх відпочинку - забезпечення путівками до санаторіїв учасників АТО та членів їх родин на 12 денний термін. На останній аспект із обласного бюджету виділено майже 3 млн. грн.

Світлана Півень, директор Полтавського ОЦССССДМ
”соцпаспорти заповнюються в присутності всіх членів сім»ї»- -«чи сім2я отримала всі належні допомоги і виплати»

Заст. військового комісара Полтавського обласного військкомату Едуард Бородай зазначає: демобілізовані мають у 5-денний термін звернутися до військоматів.

 Едуард Бородай, заст. військового комісара Полтавського обласного військкомату
”Військовослужбовцям виплачується разова грошова допомога 4 % місячного забезпечення»--«але не менше 25% місячного грошового забезпечення»

Як зазначила директор департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко, статус учасника бойових дій на даний час отримала 121 особа, статус інваліда війни- 11 учасників АТО, статус сім»ї загиблого - 52 родини. Усім їм гарантовано пільги.

Людмила Корнієнко, директор департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
”Що стосується пільг на ЖК послуги, інваліди війни 100% знижка, учасника бойових дій -75%, сім»ї загиблих - 50%»

Фінансові ресурси в області повністю є і ми гарантуємо забезпечення цих пільг демобілізованим у повному обсязі, зазначила пані Корнієнко.