Програма «Життя міста»

У розділі: 16742 відео | АрхівRSS
У БЕРЕЗНІ -ТРАВНІ ДО ПОЛТАВЩИНИ ПОВЕРНУТЬСЯ ВІЙСЬКОВІ, МОБІЛІЗОВАНІ РІК ТОМУ
145

У БЕРЕЗНІ -ТРАВНІ ДО ПОЛТАВЩИНИ ПОВЕРНУТЬСЯ ВІЙСЬКОВІ, МОБІЛІЗОВАНІ РІК ТОМУ

Вже третій тиждень в Україні тривають заходи по демобілізації військовослужбовців, які протягом року несли службу в зоні проведення антитерористичної операції. Всі солдати Збройних Сил України повернуться додому протягом березня-травня. Згідно із чинним законодавством, за демобілізованими збережені робочі місця. Зараз військові посилено працюватимуть із психологами, аби адаптуватися до мирного життя; отримуватимуть статус "Учасника бойових дій" та відповідні пільги.
 Володимир Лазарєв, військовий журналіст
"Це і квартплата, навчання, надання права позачергового права придбання земельних ділянок, отримання житла. Соціальних пільг дуже багато, але все залежить від місцевого чиновницького апарату."

За бажанням, демобілізовані можуть знову відправитися захищати Батьківщину. Аби не витрачати час на перенавчання та адаптацію, солдат призовуть до тих військових частин, в яких вони несли службу минулого разу.
 Володимир Лазарєв, військовий журналіст
"Для цього вже існує розпорядження, перелік керівних документів, яке визначає, що всі бійці, які приймали участь в АТО, зараховуються до кадрового резерву. Це мудре рішення, з огляду на те, що ми вже маємо людей, які пройшли через бойове випробування, які вже можуть скласти "кістяк" наших Збройних Сил."

На сьогодні, додому повернулося близько двохсот бійців Полтавщини. Область показала один із кращих показників рівня військової підготовки серед інших українських регіонів, -додає Володимир Лазарєв.
 Володимир Лазарєв, військовий журналіст
"Полтавщина визнана однією із кращих по Україні. Підполковник Павлов на своєму місці. І це не пусті слова. З честю виконує обов'язки. Кожному б військовому комісару так їх виконувати."

Нагадаємо, всього демобілізації підлягають 1344 полтавських бійців