Програма «Життя міста»

У розділі: 16742 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВЦІВ КЛИЧУТЬ НА КОМУНАЛЬНИЙ МАЙДАН
200

ПОЛТАВЦІВ КЛИЧУТЬ НА КОМУНАЛЬНИЙ МАЙДАН

У Полтаві назріває новий Майдан - «комунальний». Місцеві активісти закликають людей 27 березня вийти на площу біля облдержадміністрації з протестом проти підвищення тарифів на тепло та воду. Представники організації «Громадський майдан Полтавщини» стверджують: люди платять за послуги набагато більше, аніж повинні.

Олег Підгорний, активіст ГО «Громадський майдан Полтавщини»
"Нашими спеціалістами підтверджено і задокументовано факт, що тарифи завищені в 1,5 - 2 рази. "

Активісти кажуть: комісія з моніторингу діяльності «Полтававодоканалу» та «Теплоенерго», створена взимку обласною радою, працює зовсім неефективно. Майданівці підкреслюють: до цього часу вони не бачили жодної об’єктивної перевірки, саме тому знову виходять з гаслами на вулиці. Вони вважають: підвищувати з 1 квітня тарифи на тепло - це просто нахабство. Активіст Віталій Клименко говорить: Майдан стояв не за те, щоб олігархи продовжували набивати кишені.

Віталій Клименко, активіст полтавського «Євромайдану»
"Рік пройшов. Ніби влада змінилася, але все змінюється в іншу сторону. З 1 квітня підвищуються тарифи на ЖКГ, але ані пенсії, ані зарплати не додалися. "

Громадський діяч і юрист Едурад Волков теж братиме участь в акції проти підвищення комунтарифів. Він говорить: керманичам області треба нагадати, що комунальні підприємства належать не їм, а народу.

Едуард Волков, юрист, громадський діяч
"Наші мешканці мають право на формування прозорого тарифу для сплати своїх послуг, який відповідатиме технічному стану речей на цих підприємствах і економічному обґрунтуванню."

За словами пана Волкова, нове законодавство дозволяє комунальникам буквально виселяти людей з квартир за борги за тепло. Юрист підрахував, що, з новими тарифами, не сплачуючи за опалення протягом півроку, можна опинитися на вулиці. Активісти закликають усіх небайдужих громадян взяти участь в мітингу біля ОДА. І додають: потім протестувати буде вже запізно.

Олег Підгорний, активіст ГО «Громадський майдан Полтавщини»
"27 березня о 15-00 запрошуємо полтавців прийти на площу біля обласної державної адміністрації. "