Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
У СОНЯЧНОМУ ПАРКУ РОЗПОЧАТО СЕЗОННУ АКЦІЮ "ВІЗЬМИ ЩАСТЯ В ДІМ"
223

У СОНЯЧНОМУ ПАРКУ РОЗПОЧАТО СЕЗОННУ АКЦІЮ "ВІЗЬМИ ЩАСТЯ В ДІМ"

Обласна зоозахисна організація "Право на життя" розпочала сезонну акцію "Візьми щастя в дім", під час якої перехожим пропонують забрати тваринку-безхатченка, яка потрапила до волонтерів. Щодватижні у суботу, з 11 до 16 години в Сонячному парку кожен полтавець може обрати собі чотирилапого друга.
Ольга Жуковська, волонтер зоозахисної організації "Право на життя"
"Близько півтора десятка тваринок готові знайти собі кращу долю, постійних відповідальних господарів і радувати нові сім'ї."
"В Полтаві притулку немає. Існує пункт тимчасової перетримки на комунальній основі."
"У нас же ні перетримки, ні притулку немає, тому тримаємо тваринок взагалі в себе вдома."

Серед 15 тварин, що чекали на відповідальних господарів, і домашній пес, якого 17 лютого волонтери знайшли в центрі міста. Зоозахисники просять господаря або тих, хто знає власника собаки, звернутися до організації, щоб забрати його додому. Щоразу, під час акції, волонтери намагаються привернути увагу якнайбільшої кількості полтавців, адже це збільшує шанси тваринок знайти господарів. На минулому заході перехожих заманювали "живі статуї" та благодійний ярмарок.
 Інна Чазова, волонтер зоозахисної організації "Право на життя"
"Паралельно в Солнечном парке проходит ярмарка добра -продажа сувениров ручной работы. Деньги, вырученные с продажи этих вещей, мы переводим на счёт, с которого потом оплачиваем услуги клиники, закупку кормов."

Минулої суботи під час акції "Візьми щастя в дім" вдалося знайти родини двом тваринкам.