Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЧАЛИ РОЗРОБЛЯТИ ПРОЕКТ ВЕЛОІНФРАСТРУКТУРИ ПОЛТАВИ
211

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЧАЛИ РОЗРОБЛЯТИ ПРОЕКТ ВЕЛОІНФРАСТРУКТУРИ ПОЛТАВИ

Місцеві активісти планують розвивати велоінфраструктуру Полтави. Про це вони говорили на засіданні круглого столу. Справа в тому, що нещодавно полтавські користувачі "залізних коней" виграли один із тематичних грандів, який фінансує розробку та проведення інформаційних заходів, задля залучення людей до велоспорту. Говорили на зустрічі, зокрема, про переваги такого виду транспорту -крім користі для власного здоров'я, абсолютно відсутня шкода для інших учасників руху та довкілля - велосипеди не загазовують навколишнє середовище і, на відміну від автомобілів, повністю безшумні, -розповідають активісти. Втім, аби полтавці охоче віддавали їм перевагу, місто необхідно пристосувати для такого виду транспорту.
Ірина Садовнікова, координатор проекту «Полтава велосипедна»
"Це і велодоріжки, велосмуги, організація руху, велосвітлофори, спеціальні знаки, заниження бордюрів, в т.ч. дуже важливі популяризаційні заходи: щорічний велодень, велопробіги, велошкола -школа, яка навчить початківців їздити по місту, орієнтуватися в правилах дорожнього руху."

При розробці велоінфраструктури Полтави, спеціалісти враховують як здобутки інших міст та країн, так і їх прорахунки, аби не допустити подібних помилок. Гарним прикладом вони вважають держави Європейського Союзу.
 Вікторія Івасенко, член правління ГО "ВелоПолтава"
"Весь ЄС -це ті країни, які створюють велосипедну інфраструктуру і в них до 2020 року повинна збільшитися кількість велосипедистів."

Втім, розробка та реалізація проекту -справа не одного року, -говорять активісти. Після затвердження точного плану розвитку велоінфраструктури, вони намагатимуться знайти кошти для його впровадження