Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ВІДБУВСЯ 7-Й МІСЬКИЙ КОНКУРС ЮНИХ ФОТОВІДЕОАМАТОРІВ "ПОГЛЯД МАЙСТРА"
382

СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ВІДБУВСЯ 7-Й МІСЬКИЙ КОНКУРС ЮНИХ ФОТОВІДЕОАМАТОРІВ "ПОГЛЯД МАЙСТРА"

24 та 25 березня на базі Полтавського міського центру позашкільної освіти вже всьоме відбувається міський відкритий конкурс юних фотовідеоаматорів «Погляд майстра». Участь в ньому окрім міських гуртків взяли також студії Гадячу, Кременчука, Чернівецької та Івано-Франківської областей. Він проходив у два етапи: перший - оцінка домашніх робіт з теми «Я люблю Україну» і другий створення нових експозицій на майстер-класах.

Лариса Семеняка , директор ПМ ЦПО ПМР ПО
"В цьому році ми для конкурсантів організували майстер-класи. Їх будуть проводити досвідчені фотолюбителі, керівники гуртків, майстри, які працюють в кіномистецтві. 1 майстер-клас - «Портрет», потім - «Людина в інтер»єрі», і новий, започаткований в цьому році - «Фото без фотоапарату». "

На майстер-класі «Людина в інтер»єрі», який проводив фотограф міжнародного конкурсу краси «Первая леди» та член журі «Погляд майстра» - Максим Мотайло, діти вчилися звертати увагу не лише на модель, а й на дрібниці та задній план фото. Митець говорить - оцінює конкурсантів за їхнє бачення, а не технічні якості.

Максим Мотайло , фотохудожник, член журі
"Для Вас лично, что самое важное в фотографии?
- Чувственность. Чтобы мы увидели фотографию, «ахнули» и сказали: «Это снято красиво!». "

Валерія , учасниця конкурсу
"Нам потрібно було використати інтер»єр, щоб людина була в ньому як портрет. Я навчилася робити гарні портрети і використовувати інтер»єр по різному. "

Майстер-клас «Фото без фотоапарату» проводив досвідчений керівник студії кіно та телебачення «Альфа» - Андрій Чупрунов. Цей вид мистецтва наставник побачив у минулому році в Київі, тож вирішив поділитися зі своїми вихованцями.

Андрій Чупрунов , керівник студії кіно та телебачення «Альфа» ПМЦ ПО ПМР ПО
" Дуже висока якість знімків тому, що знімок робиться не фотоапаратом, а сканером. 7
Саме головне, що такий майстер-клас розвиває у дітей фантазію, поняття про композицію і такі важливі для фотографа поняття як темп і ритм. "

Учасники змагалися у 4 номінаціях: фото та відео з професіональної техніки, а також фото та відео зняте мобільним телефоном. Номінації розділені на групи за віковими категоріями. Цього річ у змаганні участь взяли і дорослі наставники, їх оцінювало окреме - дитяче журі.

Юля , вихованка гуртка кіно та телебачення «Альфа» ПМ ЦПО ПМР ПО, член дитячого журі
"Мені важливий сенс в роботах, адже фотографія - це не просто картинка, вона повинна щось нести, якусь думку. Я хочу побачити цю глибоку думку, щоб я побачила, що доросла людина робила цю фотографію знаючи нащо. "

Загалом у номінації фото визначили 6 переможців, у номінації відео - 3, фото з мобільного - 1 та відео з мобільного - без першого місця, але 2 зайняли одразу двоє учасників. Найбільше журі зацікавили аматорські шедеври Путильського районного центру дитячої юнацької творчості та мультфільми Кременчуцької студії «Березіль».