Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
300 ТИСЯЧ СІМЕЙ ПОЛТАВЩИНИ МАЮТЬ ПРАВО НА СУБСИДІЇ
187

300 ТИСЯЧ СІМЕЙ ПОЛТАВЩИНИ МАЮТЬ ПРАВО НА СУБСИДІЇ

Обласна влада починає роз’яснювати населенню, як оформити субсидії на комунальні послуги за спрощеною схемою. Про це заявив голова облдержадміністрації Валерій Головко на зустрічі з представниками соціальних відомств. За словами губернатора, вони планують провести інформаційну кампанію в найкоротші терміни. Основний упор зроблять на засоби масової інформації.

Валерій Головко, голова облдержадміністрації
"Моє завдання сьогодні - кожному мешканцю донести, хто має право, яким чином можна оформити. "

За інформацією обласного департаменту соцзахисту, право на субсидії має 300 тисяч сімей. Це приблизно половина родин Полтавщини.

Людмила Корнієнко, директор департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
"170 тис. пенсіонерів, 45 тис. сімей з дітьми, 23 тис. одиноких метарів, 15 тис. інвалідів з дитинства, 8 тис. малозабезпечених сімей, 9 тис. безробітних має право на житлові субсидії."

Пані Корнієнко зазначила: минулого року на субсидії пішло 70 мільйонів гривень. На 2015 суму збільшили удесятеро.

Людмила Корнієнко, директор департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
"Уже 202 мільйони є, ще 652 додатково виділили на останньому засіданні сесії. Зараз іде перерозподіл на пільги, на субсидії. "

Нові бланки для заявок на субсидії мають надрукувати до 15 квітня. Якщо особа отримує право на відшкодування частини комуналки, вона зобов’язана вчасно сплачувати решту коштів за послуги. За новим законодавством, людину позбавлятимуть права на пільги, якщо вона здійснить покупку на суму понад 50 тисяч гривень. Попіклувалися в Києві і про переселенців - тепер субсидії зможуть оформити і ті, хто орендує житло. Для цього вони мусять зареєструвати на себе платіжні рахунки. Нагадаємо, 28 лютого Кабмін прийняв постанову «Про удосконалення порядку надання субсидій», яка набере чинності з 1 травня цього року. На субсидії виділено рекордну кількість коштів з державного бюджету - 24,5 мільярди гривень.