Програма «Життя міста»

У розділі: 16083 відео | АрхівRSS
КОШТИ, ЗІБРАНІ НА БЛАГОДІЙНІЙ ХУДОЖНІЙ ВИСТАВЦІ, ПЕРЕДАЛИ СІМ`ЯМ ПОЛЕГЛИХ  У ЗОНІ АТО ВІЙСЬКОВИХ
187

КОШТИ, ЗІБРАНІ НА БЛАГОДІЙНІЙ ХУДОЖНІЙ ВИСТАВЦІ, ПЕРЕДАЛИ СІМ`ЯМ ПОЛЕГЛИХ У ЗОНІ АТО ВІЙСЬКОВИХ

Галина з Пирятина - вдова полеглого у зоні АТО бійця Андрія. Жінка розповідає: 23 січня чоловік героїчно загинув під Дебальцевим, врятувавши побратимів.

Галина Конопльова, вдова загиблого в зоні АТО
"Він підбив танк - «розбув», пошкодив йому гусеницю. Танк зупинився, але дуло на хлопців. Почали тікати, і чоловік, всіх прикривши, біг останнім. "

У Андрія, окрім дружини, на мирній Полтавщині залишився 8-місячний син Олексій. Галина говорить: його чоловік майже не бачив - постійно був на фронті.

Галина Конопльова, вдова загиблого в зоні АТО
"Він зовсім був маленький, які він приїздив - 2 місяці. А потім бачив його у місяців 6, ще 6 не було…"

До Полтави Галина приїхала, аби попрощатися з чоловіком - по ньому відспівали панахиду у Свято-Успенському соборі. Жінка каже: їй Андрій явився вві сні - попросив, щоб приїхала до полтавського храму.

Галина Конопльова, вдова загиблого в зоні АТО
"Це мій був обов’язок - сюди приїхати, щоб за ним тут відспівали панахидку."

Після служби Галину запросили до духовно-культурного центру собору. Їй вручили матеріальну допомогу - кошти, виручені від продажу картин з експозиції полтавських художників. Сума - 2 з половиною тисячі гривень.

Федір, архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП
"Це наша увага до них - тих діточок, які ростимуть без батька. Все наше суспільство повинно показати, що ми робитимемо все, щоб підтримати ці родини. "

Ще 2 з половиною тисячі перерахували родині іншого загиблого героя - Івана Олійника з Пирятина. Загалом митцям вдалося зібрати на благодійній виставці 5 тисяч гривень. Організатори вражені активністю полтавців, які купували полотна заради благих цілей.

Наталя Сташкевич, художниця
"Я не думала, что продастся так много работ на моей выставке. И то, что художники решат сделать продолжение выставки и помочь детям, которые остались без родителей. "

Сергій Козлов, директор духовно-культурного центру Свято-Успенського собору
"Вдячні полтавцям, які приходять з розумінням і мають можливість придбати ці твори."

У духовно-культурному центрі продовжать організовувати такі виставки. 3 березня відкрилася чергова експозиція, виручені від продажів кошти підуть на допомогу дітям загиблих військовиків.