Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Полтавщина приєдналася до Європейської ініціативи "Угода мерів -Схід"
224

Полтавщина приєдналася до Європейської ініціативи "Угода мерів -Схід"

Полтавщина зобов'язалася раціонально використовувати енергоресурси. Нещодавно наша область почала співпрацювати із Європейською ініціативою "Угода мерів -Схід", яка і піклується про збереження енергетики. Миргород долучився до цього проекту ще 2012 року, -розповіли на семінарі "Спроможність міст керувати місцевою енергетикою -основа енергетичної незалежності". За цей час у цю сферу міста вдалося залучити значні кошти.
Максим Верещак, заступник міського голови Миргорода
"Тільки за 2012 -2014 рр у сферу енергоефективності вдалося залучити кошти близько 7 млн грн. В планах 2014-2015 рр збільшити на 20 млн. Це вже підписані угоди. Цілі цілком реальні."

Угода мерів -добровільне зобов'язання. За його умовами, учасники повинні підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях, скоротити викиди вуглекислого газу щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи цим розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.
Святослав Павлюк, керівник проекту "Угода Мерів -Схід"
"Полтавська область в частині роботи угоди мерів, вона є однією із 5 областей, де в нас є територіальний координатор. Де ОДА або ОР підписала угоду з комісією про статус національного координатора і формує програму діяльності на території своєї області."

У нашому регіоні підписантами угоди вже є Миргород, Комсомольськ, Лубни, Пирятин та 2 сільські громади -Щербані та Омельники.